Triumf páťáků pokračuje

Po úspěšném krajském kole soutěže Mladý zdravotník 2022 vyrazili páťáci s paní učitelkou Michaelou Homolovou do Prahy. V sobotu 18. června se zúčastnili republikového kola této soutěže.  Celý den v horkém počasí ošetřovali  zraněné pohádkové bytosti. Sněhurce zaskočilo jablko, nešikovný princ se pořezal v boji, princezna nemohla dýchat a následovali další zranění pohádkoví hrdinové.  Na vše dohlížela přísná porota. Chvílemi žáci odpočívali ve stínu stromů na rozlehlém Petříně. Snaha  a vynaložené úsilí se vyplatily. Žáci obsadili krásné druhé místo. V podvečerních hodinách si zaslouženě užili plavbu parníkem s dobrou večeří a pochutnali si na čokoládové fontáně s ovocem.  Děkujeme páťákům i paní učitelce za skvělou reprezentaci nejen naší školy,  ale i města Písku.