Plníme přání dětem

Základní škola Cesta se již tradičně zapojila do projektu Krabice od bot -  pomoc dětem v azylových domech a rodinám v tíživé finanční situaci.      Děti se do projektu zapojily s radostí a nadšením. Každá třída dostala několik jmen konkrétních dětí s informacemi o jejich věku a přání. Žáci se rozdělili do skupinek a každá zajistila dárky pro jedno z dětí. Společně pak ve třídě nakoupené věci dali do krabice a zabalili.  Jsme rádi, že se společně můžeme učit dobročinnosti, štědrosti  a tak dělat radost nejen druhým, ale  i sobě. Dárky jsme předali farářce ČCE ve Volyni paní Daniele Zapletalové Grollové, koordinátorce projektu v našem regionu. Nyní už jsou na cestě ke svým adresátům, kterým, doufáme, zpříjemní letošní Vánoce. Všem přejeme hezké adventní dny.