Sporťák a plavání


8  Věk: 6-13 let ~ Čas: Čtvrtek 13:30 - 14:30 ~ Cena: 600 Kč za pololetí ~ Vedoucí: Michaela Homolová
Kroužek je pro všechny děti, které rády, plavou, sportují, hrají hry a baví je získávat nové dovednosti. V rámci sportovních aktivit si děti protáhnou svá těla, zahrají si plno prima her a navštíví plavecký bazén. Už se těšíme na pravidelná setkávání!


Sporťák na kolech

Již jsme sihli společnou projížďku na kolech. Všechny nás to bavilo a počasí přálo.

 

Více obrázků naleznete ve fotogalerii. 


autor: Miriam Sulková  2019-10-21

Sporťáci se loučí...avšak ne na dlouho

Poslední dvě setkání kroužku Sporťák byla plná pohybu a zábavy. Nejdříve jsme se všichni projeli na kolech či koloběžkách a pak se vydováděli na plovárně. Několik otužilců si i zaplavalo v Otavě.  

Více obrázků naleznete ve fotogalerii. 


autor: Miriam Sulková  2019-06-03

Se Sporťákem na kolech

V září jsme se  Sporťákem jeli na kolech na Caisku. Počasí nám přálo a projížďku jsme si všichni užili. Děkujeme rodičům, kteří se vydali s námi, a udělujeme pochvalu především prvňáčkům za úspěšně najeté kilometry. Těšíme se na další super akci.


autor: Miriam Sulková  2018-10-02

Pohyb nám nechybí

V klubu Sporťák jsme v neustálém pohybu. Zlepšili jsme se v kotrmelcích a hvězdách, naučili jsme se přeskoky přes švihadlo a zdokonalili v míčových hrách. Uspořádali jsme turnaj ve stolním tenise a šachový turnaj.  Hrajeme basketbal, hokej a další. Vyzkoušeli jsme taneční maratón, který budeme pro velký úspěch opakovat. Mimo to nás navštěvují sportovci z různých sportovních odvětví a seznamují se svým sportem. 

Další fotografie naleznete zde.


autor: Miriam Sulková  2017-02-16

„Ochutnávka“ ze školních klubů Objevitel a Sporťák

První týden v září si mohli žáci ZŠ Cesta vyzkoušet, jak budou probíhat školní kluby – Objevitel a Sporťák. Vyzkoušeli si své smysly, vyrobili kouzelné lávové lampy, lámali si hlavy nad tím, kterým zvířetem jsou, experimentálně nechali vybuchnout elixír z coca-coly a mentos bonbónů…
V rámci sportovních aktivit doslova natáhli svá těla do délky, poskládali několik písmen a zahráli si další prima hry. A k tomu nám navíc celé dopoledne svítilo sluníčko.

Už se těšíme, že se s dětmi setkáme v našich klubech – Věra (Objevitel) a Míša (Sporťák)

  

  


autor: Olga Kabátová  2016-10-30